Oryginalna bateria do Samsung Galaxy S8 / S8 plus / S9 / S9 PLUS / Note 9 G950 G955 G960 G965 wymiana batteria Akku

zł39.22

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu


Oryginalna bateria do Samsung Galaxy S8/ S8 plus/ S9/ S9 PLUS / Note 9 G950 G955 G960 G965 SM-N960 wymiana batteria Akku Typ baterii: EB-BG950ABA / EB-BG955ABA / EB-BG960ABA / EB-BG965ABA / EB-BN965ABA

Pojemność baterii: 3000 - 4000 mah

Ograniczenie prądu: 3,8 w

Kompatybilny z: Samsung Galaxy S8 / S8 plus / S9 / S9 plus / Note 9

Kraj pochodzenia baterii: Chiny

Specyfikacja opakowania: oryginalny pakiet standardowy

Ważny:

1. nowe baterie litowo-jonowe muszą być w pełni naładowane i rozładowane 2-3 razy, zanim w pełni кондиционироваться.Proszę pamiętać, że pełna wydajność i trwałość nowego akumulatora litowo-jonowego uzyskuje się dopiero po 2-3 cyklach ładowania i rozładowania.Po tym, jak przejść od 2 do 3 cykli, nigdy więcej nie będziesz musiał кондиционировать swoją baterię! 2. przez cały czas rozmowy i czuwania jest przybliżona, w zależności od ustawień sieci operatora, poziom sygnału i wybranych funkcji.Czas rozmów i gotowości będzie niższa w trybie analogowym, jak wspomniano powyżej. 3. zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.Jeśli nie są spełnione, nie należy wystawiać negatywny komentarz w odwecie za wadliwy produkt lub coś, czego się nie spodziewali.Proszę, po prostu skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości Retrostrefa-krakow.pl i szybko rozwiążemy ten problem. 4. sprzedawca holesale W ciepło приветствован.Jesteśmy fabrycznym specjalistą w produkcji akumulatorów .Jeśli zamówisz modele mieszane , prosimy o kontakt z nami w góry.Cena będzie bardziej rozsądna.

☞ Skontaktuj się z nami ☺ ☺ ☺ ☺ ☺

Dziękuję za zamówienie.Proszę, sprawdź, czy ma jakieś uszkodzenia lub problemy z działaniem, jeśli tak, po prostu skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości Retrostrefa-krakow.pl.

Proszę, bądźcie pewni, że weźmiemy na siebie całą odpowiedzialność.

Mamy szczerą nadzieję, że będziesz w stanie zostawić nam pozytywny komentarz z 5-gwiazdkowy dokładnym rankingu sprzedawcy.

Jeśli nie jesteś zadowolony,proszę najpierw napisać do nas.Zobowiązujemy się oferować państwu najlepsze produkty i usługi.

Mam nadzieję, że będziesz miał większe szanse, aby służyć ci!

Przegląd Towaru


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj opinię

Dodatkowe informacje


Kompatybilny Marka Samsung
Oryginał czy nie Oryginał
marka Samsung
Pojemność baterii(mah) 2801mAh-3500mAh
Certyfikat Jakości ce
Numer Modelu EB-BG955ABA

Pokrewne produkty