Nowe Matowe Płaskie Przedłużanie Rzęs Indywidualny Wentylator 0.15 0.20 Miękki Elipsa Płaskie Rzęsy Split Porady Ligher Ilość Natura Klasyczny

zł23.61

Dodaj do listy życzeń

sklep

Opis produktu


------------------------------------Wskazówki dotyczące użycia sztucznych rzęs-------------------------------

Niezbędne drobne paski do rzęs:

O zacisk: czyli urządzenie wspomagające.Istnieje wiele rodzajów urządzeń pomocniczych.Jeden pęczek sztucznych rzęs jest po prostu niezastąpiony.Z pomocą klipsa sztuczne rzęsy można nakleić łatwo i szybko.

O małe nożyczki: cały szereg dopiero co kupionych sztucznych rzęs należy przyciąć do długości, odpowiedniej formie oczu.Wykwintne małe nożyczki można precyzyjnie przyciąć, co jest bardzo wygodne.

O klej do rzęs: wybierz ten, który ma niewielką lepkość.Teraz jest swego rodzaju czarny klej do rzęs.Po przyklejeniu go nie martw się o białym resztce na wieku.To bardzo naturalnie.

Różne zastosowania sztucznych rzęs:

O przeciąć go na pół, aby przykleić do tylnej części oka.Nadaje się dla dziewczyn z małymi, okrągłymi oczami.To może wydłużyć oczy.

O podzielenie go na małą grupę.Jeden po drugim weź szczypce i przyklej go do katalogu głównego rzęsy.To naturalnie i pięknie.

O tym, jak Xiao Яксуань, nie wybiega bez rzęs.Można zauważyć, że jej oczy są grube i piękne, i istnieje kilka warstw ich.Czy Wen, i tak dalej.Są też sceny i występy (2-3 pary można nakleić w tym samym czasie).Oczy ma wielkie i grube.

Sposób usuwania rzęs:

O delikatnie unieś dolną linię rzęs paznokciem, a następnie powoli unieś palec.

O czubek kciuka i palca wskazującego palca delikatnie i ostrożnie wyciągnij sztuczne rzęsy z kącika wewnętrznego oka.Zużyte sztuczne rzęsy, dokładnie usuwając powyższy klej, delikatnie umieść w pojemniku.W ten sposób krzywa sztucznych rzęs może być utrzymana bez zmian do wielokrotnego użytku.Ponadto, należy uważać, aby nie trzymać cienie do powiek i rzęs na sztuczne rzęsy, a także nie smuży ani nie uszkodzić sztuczne rzęsy

Przegląd Towaru


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj opinię

Dodatkowe informacje


marka NoEnName_Null
Typ Towaru Sztuczne Rzęsy
Sztuczne Rzęsy Grupa Przezroczysty Plastik
Sztuczne Rzęsy Sortowanie Przedłużanie Rzęs
Typ Sztucznych Rzęs Indywidualne Rzęsy
Długość Sztucznych Rzęs 1 cm-1,5 cm
Sztuczne Rzęsy Styl Gruby
Proces produkcyjny handmade
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Materiał Do Sztucznych Rzęs Włosy Syntetyczne

Pokrewne produkty