WIFI USB Camera Spy Portable Smart Surveillance Outside Wireless CCTV Wodoodporny Smallest Action Camera Video HD 1080 IP Cam P2P

zł86.64

Dodaj do listy życzeń

sklep

Opis produktu


U21 HD Smart Mini Wifi USB Camera Real-Time IP Surveillance Camera AI Human Detection Loop Recording Wide Angle Cam

Jak odtworzyć film:

Nagrania zapisane na karcie microSD, można przeglądać na komputerze za pomocą czytnika kart lub bezpośrednio na telefonie komórkowym.Zapisane w chmurze, można pobrać i obejrzeć bezpośrednio na telefonie komórkowym.Główna funkcja: 1080P high-definition WIFI wireless remote, szerokokątny obiektyw 160 stopni, może zginać kabel w dowolnym czasie, USB plug and play, alarm wykrywania ruchu.Gdy jest zainstalowana karta pamięci microSD, kamera automatycznie zapisuje nadzoru wideo.Karta 8G microSD może przechowywać do 2 dni nagrywania, mapa 128G microSD może przechowywać do jednego miesiąca wpisów.Nie ma wbudowanej baterii,po prostu podłączony do źródła zasilania, aby osiągnąć długi czas pracy, a do jej aktywacji wymagane jest napięcie 5 v/1A. 14 mm mały obiektyw, łatwy do przenoszenia i ukrywania, proszę, nie używaj tego urządzenia do celów niezgodnych z prawem.Główna funkcja:4K HD WIFI bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, szerokokątny obiektyw 160 stopni, może zginać kabel w dowolnym czasie, USB plug and play, alarm wykrywania ruchu.Czytanie przed użyciem:1.sformatuj kartę microSD przed użyciem.To jednak spowoduje usunięcie wszystkich danych z karty.Przed formatowaniem należy utworzyć kopię zapasową wszystkich danych.Kamera obsługuje tylko kartę microSD klasy 10 o pojemności co najmniej 8 GB.Obsługuje karty pamięci do 128 GB. 2.Można oglądać wideo w czasie rzeczywistym, nie wkładając kartę microSD, ale nie można zapisać filmów w aparacie i nie można odtwarzać filmów. 3. brak wbudowanej baterii, po prostu podłączony do źródła zasilania, aby osiągnąć długi czas pracy, a do jej aktywacji wymagane jest napięcie 5V/1A. 4.kamera obsługuje połączenia Wi-Fi 2.4 G i nie obsługuje połączenia zakresu częstotliwości Wi-Fi 5G.

пекификация:

Nazwa aplikacji : HDMINICAM Piksel: 1200 Mega CMOS Współczynnik rozdzielczości rzut oka: 4K/2K/1080P/720P Format wideo: AVI Numeracja: 25 Kąt widzenia: 160 stopni Ujęcia kamery do wykrywania ruchu: linia Prosta 5-10 metrów Minimalne oświetlenie: 1LUX Pojemność baterii: brak wbudowanej baterii Czas trwania filmu: plug and play ,24 godziny ciągłej pracy Format Kompresji: H. 264 Zakres Wpisów: 5 Zużycie: 240МА/3,7 v Temperatura przechowywania: -20-80 stopni Celsjusza Temperatura pracy: -10-60 stopni Celsjusza Wilgotność pracy: 15-85% wilgotności względnej Typ karty pamięci: TF-mapa Maksymalna pojemność karty pamięci:128 GB (karta nie wchodzi w skład zestawu) System operacyjny telefonu komórkowego: Android/iOS Największy Klient: 4

s:

1.No wbudowana bateria,po prostu podłączony do źródła zasilania, aby osiągnąć długi czas pracy, a do jej aktywacji wymagane jest napięcie 5V/1A. 2.kamera obsługuje tylko kartę micro SD klasy 10 o pojemności co najmniej 8 GB.Obsługuje karty o pojemności do 128 GB.

Umowa Z Kupującym :

"1. o produkcie: jeśli pakiet,który otrzymałeś,ma jakieś problemy, skontaktuj się z nami po raz pierwszy i nie zostawiaj opinię o zamówieniu, będziemy dostarczać państwu najlepsze usługi, aby pomóc ci rozwiązać ten problem. 2. temat celnej opłatą drogowa: z was mogą zostać naliczone cło i podatki za coś, zakupy online.Kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne podatki, nasza cena sprzedaży nie zawiera żadnych celnych i podatków.Koszt zwrotu lub utraconej przesyłki będzie leżeć na kupującego z powodu odmowy rejestracji cutoms.Nie przyjmujemy spór o celnej problemu.Odpowiedź: Dlatego, że w różnych krajach jest różna polityka podatkowa.Z was mogą zostać naliczone cło i podatki za to, że kupiłeś w internecie.Kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne podatki, nasza cena sprzedaży nie zawiera żadnych celnych i podatków.Koszt zwrotu lub utraconej przesyłki będzie leżeć na kupującego z powodu odmowy rejestracji cutoms.Nie przyjmujemy spór o celnej problemu.dziękuję za zrozumienie.Nie możemy przyjąć spór o""język systemowy jest nie tak, jak opisano"" Uwaga:jeśli klient składa zamówienie,uważamy, że klient spełnia wszystkie warunki umowy domyślnie.Dlatego, proszę, uważnie przeczytaj umowę przed zakupem naszego produktu."

Przegląd Towaru


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj opinię

Dodatkowe informacje


Maksymalna pojemność karty pamięci 128 GB (karta pamięci nie jest w zestawie)
Numer Modelu U21 USB mini kamery, mini USB IP camera
Wbudowana pamięć Nie
szczególne cechy Ukryta Mini Kamera Szpiegowska Bezprzewodowy Wi-Fi
Minimalne oświetlenie 1Lux
Obsługa Wysokiej Rozdzielczości 1080P (Full-HD)
Temperatura przechowywania -20-80 stopni Celsjusza
Typ Mini
Pakiet TAK
Skompresowany Format H. 264
Technologia Dotykowa CMOS
Typ Karty Pamięci MicroSD / TF
Obiektyw 14 mm mały obiektyw
numeracja 25
Format Wideo AVI
Temperatura Pracy -10-60 stopni Celsjusza
System Operacyjny Telefonu Komórkowego Android/ios
Styl Mini Kamera Szpiegowska Bezprzewodowy Wi-Fi
Kąt Widzenia 160 stopni
Nazwa aplikacji HDMinicam
marka lnzee
TECHNOLOGIA Sieć
Ujęcia Kamery, Detekcja Ruchu Linia prosta 5-10 metrów

Pokrewne produkty