3 Szt Awaryjne Koc Termiczny Майларовое Kosmiczne Koc Srebrna Folia Koc Przetrwania Koc Ветрозащитное Wodoodporną Sprzęt Przetrwania

zł28.67

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu


Opis produktu lubisz piesze wycieczki, camping, żeglarstwo, łowiectwo, Sport na świeżym powietrzu?Chcesz być przygotowanym w razie sytuacji awaryjnej?Chcesz zwiększyć swoje szanse na przeżycie i wyzdrowienie?

Wybierasz się na wycieczkę z przyjaciółmi lub rodziną?Martwisz się o utratę energii elektrycznej z powodu burzy lub innych zdarzeń?Te майларовые ciepła kołdry-pościel mogą uratować ci życie!

Korzystając z naszej premii, srebrny, dwustronne, майларовое awaryjne koc przetrwania!Chroń siebie i swoją rodzinę w bezpieczne!Zrób swoje życie dobrze przygotowanej!

Cechy Awaryjnego Майларового Ciepła Kołdry:

Awaryjne koc wykonany z wojskowego mylar, który można ponownie wykorzystać.Zachowują 90% ciepła ciała, pozostają ciepłe, pomagają zapobiegać wychłodzeniu lub szok w sytuacjach awaryjnych.

Awaryjne koce chronią twoje ciało przed gorącem i zimnem.Koce są wodoodporne, ветрозащитны i odporne na wilgoć, pomaga pozostać suche w mokrej, wilgotnej, deszczowej i zupełnie zimnej środowiska.

Indywidualnie zamknięte i wygodnie składany na pół, aby zmieścić się w dłoni lub kieszeni.Ten sam rozmiar i ochrona, że i inne koce, kiedy są one wdrażane, ale zajmują połowę rozmiaru po złożeniu.

Można złożyć i przechowywać każdy koc w różnych miejscach bardziej wygodne, łatwo rzucić je w swoich obozowych plecak, samochód, apteczkę pierwszej pomocy, obozowy torbę, turystyka sprzęt lub zestaw alarmowy w domu lub w pracy.

Awaryjne Майларовое termiczny koc na każdy dzień :

Upalny dzień: zrób popielniczkę, aby chronić się przed oparzeniami słonecznymi.

Deszczowy dzień: wodoodporny, który zawsze można zachować suche.

Wietrzny dzień: trzymaj się z dala od piasku.

Zimny dzień: trzymaj się ciepło, utrzymując 90% ciepła ciała.

Awaryjne Specyfikacja Майларового Ciepła Kołdry:

Awaryjny materiał kołdry: wojskowy bopet

Awaryjne koc wymiary składany rozmiar: 3 * 6 cali

Awaryjne koc w pełni zaawansowane rozmiar: 51 * 83 cm

Awaryjne koc każdy Waga: 48 g

Awaryjny Pakiet Koce: 3 Pakiety

Przegląd Towaru


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj opinię

Dodatkowe informacje


Typ Awaryjne Koce
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Pokrewne produkty