Strefa masażu

Przychodząc na masaż do Retro Strefy możesz zawsze oczekiwać indywidualnego podejścia do zabiegu. Każdy wizyta zaczyna się od wywiadu, podczas którego doprecyzowujemy jak ma wyglądać masaż, nad czym powinien masażysta popracować, na co zwrócić uwagę a co pominąć, by masaż stał się niezapomnianym doświadczeniem spełniającym potrzeby klienta.  Dlatego jeśli nie masz doświadczenia w tego rodzaju zabiegach, nie wiesz na jaki masaż się umówić, doradzimy i dobierzemy odpowiednio.  

W Retro Strefie masaż całego ciała trwa ok.50-55 min, ten czas pozwoli rozmasować tył i przód ciała oraz twarz, decyzją klienta możemy cały czas przeznaczyć na tył ciała.                                                                                     

Uwaga! Istnieje możliwość zakupu masażu w formie prezentu! Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz na stronie, maila lub facebooka. Po dokonaniu przelewu na nasze konto, wyślemy pod wskazany adres zaproszenie zapakowane w ozdobną kopertę, ważne 6 miesięcy.

Masaż klasyczny

Dla ceniących tradycyjne ujęcie tematu masaż według wytycznych akademickich 😉 no może lekko w klimacie Retro Strefy. W celach terapeutycznych zaleca się serię 10 masaży codziennie lub co drugi dzień.

Cennik

 • masaż częściowy (30 min)- 60 zł
 • masaż 2 osób częściowy (30 min) – 110 zł 
 • masaż całościowy (55 min) – 140 zł
 • masaż 2 osób całościowy( 55 min) – 250 zł 
RetroStrefa masaż klasyczny

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny spośród technik masażu zostają wybrane techniki o charakterze delikatnym i wyciszającym. Dużo uwagi zostaje poświecone masażowi twarzy i karku. Muzyka, ciepły olej, olejki aromaterapeutyczne i światło świec dopełnią atmosfery relaksu.           To klient decyduje czy masaż obejmuje tylko tył ciała czy również przód.

Cennik

 • masaż całościowy (55 min) – 140 zł
 • masaż 2 osób całościowy (55 min) – 250 zł

Masaż olejkiem czekoladowym

 

Ten wyjątkowy zabieg dedykujemy osobom szukającym nowych, pozytywnych wrażeń. Jak wiadomo, czekolada poprawia nastrój – również w przypadku masażu. Doskonale wpływa na kondycję skóry  dzięki antyoksydantom zawartym w dobroczynnym olejku. 

 

 

 

Cennik

 
 • masaż całościowy (55 min) – 140 zł
 • masaż 2 osób całościowy( 55 min) – 250 zł 

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami masaż dla wszystkich ceniących ciepło, szczególnie jesienią i zimą. Masażyśći wykonują ruchy głaskania i rozcierania trzymając gorące kamienie w dłoniach. Relaksujące doznanie. Nie wykonujemy tego masażu w upalne letnie dni.

Cennik

 
 • masaż całościowy (55 min) – 140 zł
 • masaż 2 osób całościowy (55 min) – 250 zł 

Relaks i Terapia

W rytmie masażu relaksacyjnego, w świetle świec, przy dźwiękach kojącej muzyki, masażyści dobierają techniki masażu klasycznego i głębokiego tak, by poświęcić więcej czasu wskazanym przez klienta miejscom bolesnym, przeciążonym i niedomagającym.

Masaż trwa ok. 50-55 min może obejmować tył i przód ciała lub tylko tył w zależności od życzenia klienta.

Cennik

 • masaż częściowy (30 min)- 60 zł
 • masaż 2 osób częściowy (30 min) – 110 zł 
 • masaż całościowy (55 min) – 140 zł
 • masaż 2 osób całościowy (55 min) – 250 zł 

Masaż świecą

Masaż świecą to relaksacyjny masaż, którego charakter uzgadniamy z klientem podczas wywiadu. Za środek poślizgowy służy wosk ze świecy zawierającej niezwykle prosty skład: Masło Shea, olej kokosowy, witamina E i aromat zielonej herbaty co czyni ją kosmetykiem przeznaczonym do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry.

Cennik

 

 • masaż całościowy (55 min) – 170 zł
 • masaż 2 osób całościowy (55 min) – 280 zł 

Masaż dla Dwojga

Jeśli planujesz romantyczną randkę, szukasz prezentu na wyjątkową okazję albo chcesz zaskoczyć drugą połówkę – jesteś w dobrym miejscu! Oddajcie się w ręce naszej wykwalifikowanej kadry, a zapewnimy Wam dostosowany do Waszych potrzeb masaż w wyjątkowej, relaksującej atmosferze. Zabieg wykonywany jest w jednym pomieszczeniu, więc będziecie mogli ze sobą rozmawiać i wspólnie zregenerujecie siły. Nic tak nie uspokaja jak masaż wykonany przez ludzi, którzy znają się na rzeczy – zwłaszcza, jeśli macie za sobą cały dzień zwiedzania Krakowa.